FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem 6 Kasım 2021 196 Görüntüleme

Afyon Atatürk İlkokulu eTwinning Projeleri’nde ödüle doymuyor

2020-2021 Eğitim-öğretim yılında Atatürk İlkokulu öğretmenleri yaptıkları başarılı çalışmalarından dolayı Ulusal ve Avrupa Kalite Etiketleriyle ödüllendirildiler.

eTwinning, Bilgi ve İletişim Teknolojileri (BİT) kullanımıyla okullar için destek, araç ve hizmetler sağlayarak Avrupa’daki okullar arası iş birliğini teşvik eden, eğitimciler için sürekli çevrimiçi Mesleki Gelişim için ücretsiz fırsatlar sunan bir platformdur. Atatürk İlkokulu öğretmenleri de bu platformun bir parçası olarak 21.yüzyıl becerilerini edinip çağa ayak uyduruyorlar ve teknoloji araçlarını eğitim süreçlerine entegre ediyorlar.

2020-2021 Eğitim-öğretim yılında Atatürk İlkokulu öğretmenleri yaptıkları başarılı çalışmalarından dolayı Ulusal ve Avrupa Kalite Etiketleriyle ödüllendirildiler. Okul Müdürü İsa Urhanoğlu 2 Ulusal 1 Avrupa, Hakan Yastıkçı 3 Ulusal 1 Avrupa, Dilek Ekim 3 Ulusal 2 Avrupa, Fatma Kök 1 Ulusal, Hilal Yazgan 1 Ulusal, Elvan Bildiren 1 Ulusal, Şahander Ergün 1 Ulusal, Beyhan Kızgın 1 Ulusal kalite etkiketi alarak toplamda 13 Ulusal, 4 Avrupa kalite etiketini Afyon Atatürk İlkokuluna kazandırdılar.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil