FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem 10 Mayıs 2021 442 Görüntüleme

AFİHAD ve İMB’den İsrail Zulmüne Kınama

Afyonkarahisar İnternet Habercileri Derneği ve İnternet Medya Birliği İsrail zulmünü kınadı.

İsrail’in tüm dünyanın gözleri önünde sergilediği zulme tepki gösteren İnternet Habercileri Derneği ve İnternet Medya Birliği Dönem Başkanı İsmail Ögeday şu ifadeleri kullandı;

Başkan Ögeday; “Zulüm devleti İsrail’in Mescid-i Aksa’ya yaptığı saldırıyı şiddetle lanetliyorum” ifadelerine yer veren Ögeday:
“Filistinlilerin evlerini zorbalıkla işgal eden terör devleti İsrail’in ilk kıblemiz Mescid-i Aksa’ya ses bombalarıyla yaptığı saldırıyı yaptığı açıklamayla kınayan Başkan Ögeday uluslararası camianın harekete geçmesini ve gerekli müdahalenin hayata geçirilmesi gerektiğine vurgu yaptı.”

“BU YAPILANLAR SÜREKLİ TEKRARLANIYOR”

Yaptığı açıklamada İsrail devletine lanet okuyan Başkan Ögeday “Filistinlilerin evlerini zorbalıkla işgal eden terör devleti İsrail’in ilk kıblemiz Mescid-i Aksa’ya ses bombalarıyla yaptığı saldırıyı şiddetle lanetliyorum. Bu yapılanlara sessiz kalındığı için sürekli tekrarlanıyor.

“ULUSLARARASI CAMİA İSRAİL’İ DURDURMALIDIR”

Siyonist katil İsrail, Mescid-i Aksa’yı derhal terk etmeli ve bu alçak saldırıları sona erdirmelidir. Müslümanların yaşam hakkına müdahale eden bu çapsız devletin yaptıkları da yanına kalmamalıdır. Yeter artık, bu saldırganlık sadece işgalci İsrail’in değil buna sessiz kalan tüm dünyanın ayıbıdır. Uluslararası camia İsrail’i durdurmalıdır” İfadelerine yer verdi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil