FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem 21 Nisan 2021 321 Görüntüleme

23 Nisan’a Özel Online Satranç Turnuvası Düzenlenecek

Afyonkarahisar Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, pandemi nedeniyle evlerinden çıkamayan Afyonkarahisar’lı çocuk ve gençlerin; her yıl düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası heyecanını bu yıl da yaşayabilmeleri amacıyla online bir turnuva düzenliyor.

KATILIM VE BAŞVURU ŞARTLARI

*Turnuvaya TSF Lisansına sahip 2020-2021 yılı vizesi yapılmış 2003-2014 yılları arasında doğan ve Lisans ili Afyonkarahisar olan sporcular katılabilir. Turnuvada;

Olmak üzere 3 farklı kategoride yarışacaktır.

 

*Sporcular www.chess.com adresinden ücretsiz olarak kullanıcı adı oluşturduktan sonra veya var olan kullanıcı adları ile www.afyonkarahisar.tsf.org.tr adresinden çevrimiçi kayıt yaptıracaklar.
*Çevrimiçi kayıt sırasında, sporcuların www.chess.com’da oluşturdukları kullanıcı adlarını yazmaları zorunludur.
*Uygun olmayan kullanıcı adına sahip olan sporcuların kayıtları silinecektir.
*Çevrim içi kayıt işlemini tamamlayan sporcular, turnuvanın düzenleneceği www.chess.com sayfasındaki grubuna(kulübüne) katılabilmeleri için aşağıdaki bağlantılardan kendilerinin başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

*Turnuvaya katılım işlemini tamamlamış sporcular, turnuva başlamadan bir saat önce www.chess.com da katılmış oldukları grubun (kulübün), haber/mesaj bölümüne ilan edilecek turnuva bağlantısında “Turnuvaya Katıl” butonunu tıklamalıdır.
*Turnuvaya katılım ve bu süreçteki üyelikler ücretsizdir.

ÖDÜLLER

Her kategoride, ilk 3 dereceyi elde eden sporcularla, en iyi dereceyi elden eden kadın sporcuya Madalya ve aşağıda belirtilen ödüller verilecektir.

Birinciye Tablet
İkinciye Akıllı Saat
Üçüncüye ve En İyi Kadın Sporcuya Satranç Takımı

 

detaylı bilgi için Afyonkarahisar Belediyesi resmi sitesine bakabilirsiniz.

https://www.afyon.bel.tr/news/1/8444/23-nisana-ozel-online-satranc-turnuvasi-duzenlenecek.aspx

 

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil